Hotovostná/Bezhotovostná zbierka učiteľa - v mobilnej aplikácii

mobilná aplikácia, triedny účet, hotovosť, zbierka, výlet, fotenie, pracovné zošity

English Slovenčina Deutsch

Učiteľ môže uľahčiť prácu sebe a rodičom a vytvoriť hotovostnú/bezhotovostnú zbierku pre svoju triedu, napríklad na fotenie, pracovné zošity, poistenie, výlet, atď. Poplatky zadáte rýchlo a prijatie peňazí jednoducho odkliknete v EduPage. Máte prehľad kto zaplatil a rodič vie, že ste peniaze prijali.

Podmienkou pri bezhotovostných zbierkach je existencia triedneho účtu, ktorý nastaví admin alebo učiteľ - Nastavenia bankových účtov a používateľských práv v module platby. Triedny účet môže byť bankový účet učiteľa na tento účel alebo bankový účet školy špeciálne vytvorený na zbierky v triedach.

Práca v mobilnej aplikácii EduPage je rýchla a jednoduchá. Učiteľ sa prihlási do svojho učiteľského konta a vyberie záložku Platby a postupuje nasledovne (potrebné je internetové pripojenie):

V kroku 5 vyberieme platbu v hotovosti pri hotovostných zbierkach alebo Triedny účet pri bezhotovostných zbierkach.

Triedny učiteľ si vo svojich zbierkach vie jedným klikom označiť žiakov, ktorí majú už zaplatené. Keď zaplatia všetci žiaci, tak sa učiteľovi zobrazí zbierka ako ukončená.

Návod ako vytvoriť hotovostnú zbierku na webe nájdete tu: Hotovostná zbierka učiteľa - na webe

Učiteľ môže vytvoriť predpis aj napríklad na kurz (lyžiarsky, plavecký, atď.) pre žiakov, ktorých bežne neučí, avšak musí vytvoriť danú akciu cez modul Prihlasovanie. Návod ako na to nájdete tu: Vytvorenie predpisu cez prihlasovanie na kurzy